Menu

Trænere og ledere

image

 

Træner og holdleder efterår 2017    
Hold Årgang TLF Mail
       
FORÆLDRE/BARN 2012-2014 3-5 år    
Træner Jimmi Nielsen  40567686 jimmiharding@hotmail.com
       
DRENGE      
U8 2011    
Holdleder/Træner Nicolai Kjeldsen   Nicolai_sunred@hotmail.com
       
U9 2010    
Holdleder/Træner Carsten Witt 93876901 caw@hoka.dk
Træner Pernille Oldhøj   pernille_vind@hotmail.com
Hj. træner Lars Oldhøj   lshj@live.dk
       
U10 2009    
Træner Casper Sejr Dandanell Nielsen 41393105  c.dander@hotmail.com
Træner Christian Hagen Larsen 60548210 christian_h_l@hotmail.com
Træner Louis Jespersen   louisjespersen@yahoo.dk
       
U11 2008    
Træner/holdleder Christian Hjerpsted 22444207  chh@danishagro.dk
       
U12 2007    
Træner/holdleder Astrid Heide 22356377 astridheide@icloud.com
       
U13 2006    
Holdleder/Træner Jakob Johansen 26151843 johansen.j89@gmail.com
Træner  Emil Hansen  60196852  hannibal6@live.dk
       
U14 2005    
Træner/holdleder Lars Thomsen 40536220 lars.thomsen@titanlastvogne.dk
       
U19      
Træner/holdleder Anders Larsen 22170497 a.kruuse.larsen@webspeed.dk
Træner Andreas Godtfredsen 30826024 andreasgodtfredsen@hotmail.com
       
Herre Senior      
Træner Stefan Nissen 20204921 stefannissen18@gmail.com
Træner Klaus Saltoft  23681536  klaussaltoftpedersen@gmail.com 
       
Oldboys      
Holdleder Jimmi Nielsen 40567686 jimmiharding@hotmail.com
       
Veteran      
Holdleder Niels Sørensen 58264704 niel.jes@tele.dk
Træner Henrik Larsen 22830666 hengwer@gmail.com
       
PIGER      
U10/U11/U12/U13 2008 - 2005    
Træner Jes Nielsen 27261404  jes@helsted.com
Træner Anders Thrane 29667632 aglmaj@privat.dk
       
U15 2003    
Holdleder Henrik Malmberg 20404994 malmberg@dawc.dk
Træner Henrik Hansen 20973064 henrikhansen06@Hotmail.com
       
DAME SENIOR      
Træner Thomas Werk 25268903 tajtj@mail123.dk
       
       
       
Vi bruger 1. og 3. parts cookies til statistikformål og for at give dig den bedste online oplevelse. Ved at bruge denne side accepterer du vores cookiepolitik.